PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

Ar-Ge Merkezi Ekibimiz

burcu-kuleli-2
Dr. Burcu Kuleli PakAR-GE Proje Yöneticisi1980 yılında İzmir’de doğmuştur. 18 yıl İzmir’de yaşamış, Yeditepe Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliğini kazanarak İstanbul’a gitmiştir. Okumaya doymamış, Boğaziçi Üniversitesi Sistem ve Kontrol Mühendisliğinden yüksek lisansını, Marmara Üniversitesi Mühendislik Yönetiminden doktorasını almıştır. 17 yıl İstanbul’da yaşamış, trafikten ve kalabalıktan kaçıp İzmir’e sığınmıştır.

Devamını Görüntüle >>
Selin Zoroğlu - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Selin ZoroğluDAS Takım LideriSelin Zoroğlu 1990 yılında Aydın’da dünyaya geldi. Afyon Kocatepe Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden 2013 yılında mezun olan Zoroğlu, iş hayatına öğrenciliğinin son 6 ayında Güral Afyon Wellnes&Convention’da Misafir İlişkileri Departmanında başladı ve okulu bitene kadar burada devam etti.

Devamını Görüntüle >>
nese-baz-2
Neşe BazVeri Analiz Uzmanı (DAS)Neşe Baz 1991'de Kahramanmaraş’ta dünyaya gelmiştir. Kahramanmaraş Anadolu Öğretmen Lisesi'nden mezun olduktan sonra, Ege Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nü kazanınca İzmir’e yerleşmiştir. Dokuz Eylül Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemlerinde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olan Baz, kariyerine Turkcell Teknoloji'de staj yaparak başlamıştır. 

Devamını Görüntüle >>
burcu-daylar-2
Burcu DaylarVeri Analiz Uzmanı (DAS)Burcu Daylar 12 Mayıs 1990 yılında İzmir Tire’de dünyaya gelmiştir. Ortaöğretimini Tire Kutsan Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanan Daylar, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisi’nden Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı sertifikasını almış ve ardından Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsünde Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
Yağmur Yavaş - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Yağmur YavaşVeri Analiz Uzmanı (DAS)Yağmur Yavaş, 1992 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden 2015 yılında bölüm ikinciliği ile mezun oldu. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde yüksek lisansına devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
Beste Şener - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Beste ŞenerVeri Analiz Uzmanı (DAS)Beste Şener 1995 yılında Antalya'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Manavgat Anadolu Lisesi'nde tamamlamış olup matematikle arası her zaman iyi olmuştur. Daha sonra Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümüne girmeye hak kazanarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
Cemre Bağcı - Sosyal Medya Hesap Yöneticisi
Cemre Bağcı UyarGrafik TasarımCemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir.

Devamını Görüntüle >>
Melih Özyurt - Yazılım Geliştirme Uzmanı
Melih ÖzyurtYazılım Geliştirme UzmanıMelih Özyurt, 1995 yılının Ocak ayında İzmir'de dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren teknolojiye duyduğu büyük ilgi eğitim ve kariyer hayatını şekillendirmiş ve Celal Bayar Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı Bölümü’nden birincilikle mezun olmuştur. 

Devamını Görüntüle >>
ezgi-cetin-2
Ezgi ÇetinSekreteryaEzgi Çetin, 1995 yılında İzmir’de doğdu. Ticaret Meslek Lisesi  Büro Yönetimi ve Sekreterlik mezunudur. Celal Bayar Üniversitesi  Ahmetli  Meslek Yüksekokulu İnsan Kaynakları Yönetimi  Bölümü’nü 2015 yılında tamamladı.

Devamını Görüntüle >>

Genel Merkez Ekibimiz

Eda Ersoy - Kalite Yöneticisi
Eda ErsoyKalite YöneticisiEda Ersoy, 1985 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji mezunudur. Çağrı Merkezi ile üniversitede part-time olarak çalışmaya başladığında tanışmış ve mezun olduktan sonra kariyerine bu alanda devam etmeye karar vermiştir.

Devamını Görüntüle >>
Nesli Edindik - Müşteri Temsilcisi
Nesli EdindikMüşteri Temsilcisi (CR)Nesli Edindik, 1991 yılında Balıkesir'in Erdek ilçesinde doğdu. Erdek Anadolu Lisesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite eğitimi içerisinde Toplu ve Bireysel İş Hukuku özel olarak ilgilendiği alandır.

Devamını Görüntüle >>
Ecem Adıyaman - Satış Temsilcisi (LCE)
Ecem AdıyamanMüşteri Temsilcisi (CR)Ecem Adıyaman, 1989 da Aydın'da doğdu. İlk ve ortaöğretim hayatı boyunca Kuşadasıspor’da voleybol oynadı. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü’nü tamamladıktan sonra Çağrı Merkezinde Müşteri Temsilcisi olarak göreve başladı. 6 aylık müşteri temsilciği sürecinden sonra, yeni eğitim gruplarına takım koçluğu yapmaya başlayan Adıyaman, 3 yıl boyunca yeni çıkan eğitim gruplarına takım koçluğu yaptıktan sonra çeşitli sınav ve mülakatlar sonucunda Takım Lideri olarak görevine devam etti.

Devamını Görüntüle >>
ozge-karakas-2
Özge KarakaşMüşteri Temsilcisi (CR)Özge Karakaş, 1992 yılında Manisa’da doğdu. Salihli Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. Lisans eğitiminde yaptığı sosyal projeler sayesinde bir ekip çalışması isteği, satış ve pazarlamaya olan ilgisi onu AdresGezgini’ne getirmiştir.

Devamını Görüntüle >>
gizem-bursa-2
Gizem BursaMüşteri Temsilcisi (CR)Gizem Bursa, 1995 sonbaharında İzmir'de doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca bir kaç yerde staj yapma imkanı bulan Bursa, ilk sene bir reklam ajansında, daha sonrasında CMS Jant Sanayi'de insan kaynakları stajyeri olarak çalıştı.

Devamını Görüntüle >>
aysem-demirbas-2
Ayşem DemirbaşSatış Temsilcisi (LCE)Ayşem Demirbaş, 1994 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Uzun eğitim hayatının sonunda Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Bölümü’nden başarıyla mezun oldu. Liv Hospital Kurumsal Pazarlama ve Kurumsal İletişim Departmanı’nda yaptığı stajın ardından kariyerine İzmir'de devam etmeye karar verdi.

Devamını Görüntüle >>
esin-ayyildiz-2
Esin AyyıldızSatış Temsilcisi (LCE)Esin Ayyıldız 1992 yılında dünyaya geldi. Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümünde tamamladı. İzmir Ticaret Odası AR-GE Ekibinde ve Ege İhracatçı Birliklerinde yaptığı stajlar sayesinde farklı sektörleri araştırma fırsatı bulan Ayyıldız, düzenlenen bir çok etkinlikte görev alarak sertifikalı eğitimlere katılma fırsatı da bulmuş oldu.

Devamını Görüntüle >>
esra-sen-2
Esra ŞenSatış Temsilcisi (LCE)Esra Şen 1997 doğumlu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Şen, üniversite eğitimi boyunca İzmir Hilton Otel’de garson olarak çalıştı. Sektör ile ilgili farklı bakış açıları kazanmak amacıyla okul süresince ön büro, muhasebe ve satın alma departmanlarında staj yaptı.

Devamını Görüntüle >>
ayce-ozunlu-2
Ayçe ÖzünlüSatış Temsilcisi (LCE)Ayçe Özünlü 1992'de İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite eğitim hayatı boyunca üniversite bünyesinde bulunan İletim Gazetesi, İHaber ve Bornova’da bulunan Bizim Gazete’de stajlarını tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
Şirin Eren - Satış & Pazarlama Asistanı (SMA)
Şirin ErenEtkinlik YöneticisiŞirin Eren, 1990 yılında Gaziantep'te doğdu ve 2008 yılında ailesi ile birlikte İzmir'e yerleşti. Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü ile lise hayatına başlayıp Bilişim Teknolojileri / Web Programcılığı ile eğitim hayatına devam etti.

Devamını Görüntüle >>
serpil-ilis-2
Serpil İlişSatış ve Pazarlama Asistanı (SMA)Serpil İliş, 1992 yılında Yalova’da doğdu. Yalova lisesini bitirdi. Liseden 2013 yılında mezun olduktan sonra Vodatech çağrı merkezinde müşteri temsilcisi görevinde 3 yıl çalıştı. 3 yılın sonunda DNA çağrı merkezinde Digiturk projesinde inbound ve outbounda operasyonlarında müşteri temsilcisi olarak görev aldı.

Devamını Görüntüle >>
miray-biyik-2
Miray BıyıkSatış ve Pazarlama Asistanı (SMA)Miray Bıyık, 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir İnönü Lisesi mezunudur. 17 yaşında, trafik kazası geçirmiş, geçen zamanda öğretim hayatına ara vermiş ve sonunda da Marmaris, Antalya ve Bodrum da otellerde ve şirketlerin idari bölümlerinde insan kaynakları, halkla ilişkiler ve muhasebe kadrolarında çalışıp deneyim kazanmıştır.

Devamını Görüntüle >>
burcu-onder-2
Burcu ÖnderOperasyon SorumlusuBurcu Önder, 1993 yılında Yalova’da doğdu. Orta okul ve lise öğremini Yalova’da tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü 2013 yılı mezunu olup Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü lisans öğrenimine devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
bilgen-narli-2
Bilgen NarlıMali Müşavir1977 İzmir doğumludur. Lise hayatını İzmir de tamamlayan Bilgen Narlı, 1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Narlı, 2003 yılında BSN CO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Şirketini kurmuştur. Üretim ve hizmet şirketlerinin mali işler ve finansman yönetimi konusunda deneyime sahiptir.

Devamını Görüntüle >>
deniz-ozen-2
Deniz ÖzenMali ve Muhasebe DanışmanıDeniz Özen, 2 Eylül 1985 tarihinde İzmir’de doğdu. Muğla Üniversitesi İşletme Bölümünden 2008 yılında mezun olan Özen, okulun ardından mali muhasebe danışmanlık alanında, yeminli mali müşavirlik ve serbest muhasebeci mali müşavirlik ofislerinde çeşitli şirketlerde görev aldı.

Devamını Görüntüle >>
Dilara Altınkan - Eğitim Danışmanı
Dilara AltınkanEğitim Danışmanıİstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden Mezun olan Dilara ALTINKAN Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen  master eğitmenlerinden Certified Coach, Master Certified Caoch,  Yaşam/Kariyer/Öğrenci Koçluğu, Quantum Practitioner, Quantum Activis, Dr Quantum,  NLP, Hipnoz, Koçluk, İletişim, Öğrenmeyi öğrenme, Hızlandırılmış öğrenme, Modelleme, Meta Coaching, Eğitimcinin Eğitimi, Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitmenlik Eğitimi, Nefes Koçluğu, Silva eğitimlerini tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
ceren-kacan-2
Ceren KaçanEğitim DanışmanıCeren Kaçan, ilköğretimini İzmir Fatih Koleji’nde, lise eğitimini İzmir Türk Koleji’nde, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde tamamladı. Çalışma hayatına eğitim sektörüyle başlamış sonrasına radyo-televizyon, bilişim ve otomotiv gibi farklı sektörlerde birçok farklı ekiple çalışma fırsatı bulmuştur.

Devamını Görüntüle >>

MUTLU MÜŞTERİLERİMİZ

Siz de onların arasında yer almak istemez misiniz? Tek
yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek.