MEET OUR PROFESSIONAL TEAM

R & D Center Team

burcu-daylar-2
Burcu DaylarData Analysis SpecialistBurcu Daylar 12 Mayıs 1990 yılında İzmir Tire’de dünyaya gelmiştir. Ortaöğretimini Tire Kutsan Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanan Daylar, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisi’nden Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı sertifikasını almış ve ardından Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsünde Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
yagmur-yavas-2
Yağmur YavaşData Analysis SpecialistYağmur Yavaş, 1992 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden 2015 yılında bölüm ikinciliği ile mezun oldu. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde yüksek lisansına devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
beste-sener-2
Beste ŞenerData Analysis SpecialistBeste Şener 1995 yılında Antalya'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Manavgat Anadolu Lisesi'nde tamamlamış olup matematikle arası her zaman iyi olmuştur. Daha sonra Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümüne girmeye hak kazanarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
erkan-kahveci-2
Erkan KahveciData Analysis SpecialistErkan Kahveci, 1991'de Gaziantep'te doğdu. Babasının işinden dolayı sık sık okul değiştirmek zorunda kaldı. Ortaokul yıllarında, bir daha vazgeçemeyeceği satrançla tanıştı. Gaziantep Fen Lisesi'nden mezun olduktan sonra kendisi ve ailesinin kararıyla Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği'ni tercih etti.

Devamını Görüntüle >>
tuna-doker-2
Tuna Döker UI/UX DesignTuna Döker, 1987 yılında İzmir'de doğdu. Ege Üniversitesi Makine Ressamlığı Bölümünden mezun olan Döker, yaklaşık 8 yıl boyunca İzmir'de yazılım firmaları ve reklam ajanslarında arayüz tasarımı konusunda deneyim sahibi oldu.

Devamını Görüntüle >>

Headquarters Team

esin-ayyildiz-2
Esin AyyıldızSales RepresentativeEsin Ayyıldız 1992 yılında dünyaya geldi. Lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümünde tamamladı. İzmir Ticaret Odası AR-GE Ekibinde ve Ege İhracatçı Birliklerinde yaptığı stajlar sayesinde farklı sektörleri araştırma fırsatı bulan Ayyıldız, düzenlenen bir çok etkinlikte görev alarak sertifikalı eğitimlere katılma fırsatı da bulmuş oldu.

Devamını Görüntüle >>
ozge-karakas-2
Özge KarakaşSales RepresentativeÖzge Karakaş, 1992 yılında Manisa’da doğdu. Salihli Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. Lisans eğitiminde yaptığı sosyal projeler sayesinde bir ekip çalışması isteği, satış ve pazarlamaya olan ilgisi onu AdresGezgini’ne getirmiştir.

Devamını Görüntüle >>
nilay-akalin-2
Nilay AkalınSales RepresentativeNilay Akalın 1993 yılında İzmir’de doğmuştur. Cumhuriyet N.S.İ Anadolu ve Meslek Lisesi, Grafik ve Fotoğraf Bölümünü bitirdikten sonra stajyer olarak kapısından girdiği Yeni Asır gazetesinde 5 yıl Küçük İlan satış elemanı olarak görev yapmıştır.

Devamını Görüntüle >>
serpil-ilis-2
Serpil İlişSales and Marketing AssistantSerpil İliş, 1992 yılında Yalova’da doğdu. Yalova lisesini bitirdi. Liseden 2013 yılında mezun olduktan sonra Vodatech çağrı merkezinde müşteri temsilcisi görevinde 3 yıl çalıştı. 3 yılın sonunda DNA çağrı merkezinde Digiturk projesinde inbound ve outbounda operasyonlarında müşteri temsilcisi olarak görev aldı.

Devamını Görüntüle >>
burcu-onder-2
Burcu ÖnderOperation ExecutiveBurcu Önder, 1993 yılında Yalova’da doğdu. Orta okul ve lise öğremini Yalova’da tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölümü 2013 yılı mezunu olup Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü lisans öğrenimine devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
ceren-kacan-2
Ceren KaçanEğitim DanışmanıCeren Kaçan, ilköğretimini İzmir Fatih Koleji’nde, lise eğitimini İzmir Türk Koleji’nde, lisans eğitimini ise Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde tamamladı. Çalışma hayatına eğitim sektörüyle başlamış sonrasına radyo-televizyon, bilişim ve otomotiv gibi farklı sektörlerde birçok farklı ekiple çalışma fırsatı bulmuştur.

Devamını Görüntüle >>

HAPPY CLIENTS

Would you like to be one of them?
All you have to do is contact with us.