MEET OUR PROFESSIONAL TEAM

Headquarters Team

ozge-karakas-2
Özge KarakaşCustomer RepresentativeÖzge Karakaş, 1992 yılında Manisa’da doğdu. Salihli Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Ege Üniversitesi İstatistik Bölümünü kazandı. Lisans eğitiminde yaptığı sosyal projeler sayesinde bir ekip çalışması isteği, satış ve pazarlamaya olan ilgisi onu AdresGezgini’ne getirmiştir.

Devamını Görüntüle >>
gizem-bursa-2
Gizem BursaCustomer RepresentativeGizem Bursa, 1995 sonbaharında İzmir'de doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca bir kaç yerde staj yapma imkanı bulan Bursa, ilk sene bir reklam ajansında, daha sonrasında CMS Jant Sanayi'de insan kaynakları stajyeri olarak çalıştı.

Devamını Görüntüle >>
ayce-ozunlu-2
Ayçe ÖzünlüCustomer RepresentativeAyçe Özünlü 1992'de İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunudur. Üniversite eğitim hayatı boyunca üniversite bünyesinde bulunan İletim Gazetesi, İHaber ve Bornova’da bulunan Bizim Gazete’de stajlarını tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
esra-sen-2
Esra ŞenSales RepresentativeEsra Şen 1997 doğumlu. İzmir Ekonomi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu olan Şen, üniversite eğitimi boyunca İzmir Hilton Otel’de garson olarak çalıştı. Sektör ile ilgili farklı bakış açıları kazanmak amacıyla okul süresince ön büro, muhasebe ve satın alma departmanlarında staj yaptı.

Devamını Görüntüle >>
Şirin Eren - Satış & Pazarlama Asistanı (SMA)
Şirin ErenEvent ManagerŞirin Eren was born in Gaziantep in 1990. She moved to Izmir with her family in 2008. She started high school life with Fine Arts High School Music Department and continued her education at Information Technologies / Web Programming.

Devamını Görüntüle >>
serpil-ilis-2
Serpil İlişSales and Marketing AssistantSerpil İliş, 1992 yılında Yalova’da doğdu. Yalova lisesini bitirdi. Liseden 2013 yılında mezun olduktan sonra Vodatech çağrı merkezinde müşteri temsilcisi görevinde 3 yıl çalıştı. 3 yılın sonunda DNA çağrı merkezinde Digiturk projesinde inbound ve outbounda operasyonlarında müşteri temsilcisi olarak görev aldı.

Devamını Görüntüle >>
miray-biyik-2
Miray BıyıkSales RepresentativeMiray Bıyık, 1986 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İzmir İnönü Lisesi mezunudur. 17 yaşında, trafik kazası geçirmiş, geçen zamanda öğretim hayatına ara vermiş ve sonunda da Marmaris, Antalya ve Bodrum da otellerde ve şirketlerin idari bölümlerinde insan kaynakları, halkla ilişkiler ve muhasebe kadrolarında çalışıp deneyim kazanmıştır.

Devamını Görüntüle >>
tuğçe-çetiner-2
Tuğçe ÇetinerSales RepresentativeTuğçe Çetiner, 12 Aralık 1985 yılında, asker babasının o zamanki görev yeri olan Eskişehir’de dünyaya geldi. Liseyi İzmir Anadolu Lisesi’nde okuduktan sonra Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde okuyarak Türkiye’nin doğusunun bütün dokusunu keşfetme ve öğrenme imkanı buldu.

Devamını Görüntüle >>
bilgen-narli-2
Bilgen NarlıFinancial Advisor1977 İzmir doğumludur. Lise hayatını İzmir de tamamlayan Bilgen Narlı, 1999 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Narlı, 2003 yılında BSN CO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Şirketini kurmuştur. Üretim ve hizmet şirketlerinin mali işler ve finansman yönetimi konusunda deneyime sahiptir.

Devamını Görüntüle >>
deniz-ozen-2
Deniz ÖzenFinancial and Accounting ConsultantDeniz Özen, 2 Eylül 1985 tarihinde İzmir’de doğdu. Muğla Üniversitesi İşletme Bölümünden 2008 yılında mezun olan Özen, okulun ardından mali muhasebe danışmanlık alanında, yeminli mali müşavirlik ve serbest muhasebeci mali müşavirlik ofislerinde çeşitli şirketlerde görev aldı.

Devamını Görüntüle >>

R & D Center Team

burcu-kuleli-2
Dr. Burcu Kuleli PakR&D Project Manager1980 yılında İzmir’de doğmuştur. 18 yıl İzmir’de yaşamış, Yeditepe Üniversitesi Endüstri ve Sistem Mühendisliğini kazanarak İstanbul’a gitmiştir. Okumaya doymamış, Boğaziçi Üniversitesi Sistem ve Kontrol Mühendisliğinden yüksek lisansını, Marmara Üniversitesi Mühendislik Yönetiminden doktorasını almıştır. 17 yıl İstanbul’da yaşamış, trafikten ve kalabalıktan kaçıp İzmir’e sığınmıştır.

Devamını Görüntüle >>
Selin Zoroğlu - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Selin ZoroğluDAS Team LeaderSelin Zoroğlu was born in Aydın, in 1990. She graduated from Afyon Kocatepe University department of Statistics in 2013 and started her business life at Güral Afyon Wellnes & Convention, Guest Relations Department and continued here until the school finished.

Devamını Görüntüle >>
burcu-daylar-2
Burcu DaylarData Analysis SpecialistBurcu Daylar 12 Mayıs 1990 yılında İzmir Tire’de dünyaya gelmiştir. Ortaöğretimini Tire Kutsan Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Matematik Bölümü’nü kazanan Daylar, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Bilgeadam Bilgi Teknolojileri Akademisi’nden Yazılım ve Veritabanı Uzmanlığı sertifikasını almış ve ardından Ege Üniversitesi Uluslararası Bilgisayar Enstitüsünde Bilgi Teknolojileri Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine başlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
Yağmur Yavaş - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Yağmur YavaşData Analysis SpecialistYağmur Yavaş, 1992 yılında İzmir'de doğdu. İzmir Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü'nden 2015 yılında bölüm ikinciliği ile mezun oldu. Şu anda Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü'nde yüksek lisansına devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
Beste Şener - Veri Analiz Uzmanı (DAS)
Beste ŞenerData Analysis SpecialistBeste Şener 1995 yılında Antalya'da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Manavgat Anadolu Lisesi'nde tamamlamış olup matematikle arası her zaman iyi olmuştur. Daha sonra Sakarya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümüne girmeye hak kazanarak lisans eğitimini tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>
pınar-mutlu-2
Pınar MutluData Analysis SpecialistPınar Mutlu, 14 Aralık 1987’de Almanya'da doğdu, 1997’de Türkiye'ye dönüş yaptı. İlk okulda atletizm takımında yer aldıktan sonra lise ve üniversite döneminde yüzme ve voleybol alanında spor aktivitelerini devam ettirdi. 2007 yılında başladığı Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Matematik bölümünden 2011 yılında mezun oldu.

Devamını Görüntüle >>
tuna-doker-2
Tuna Döker UI/UX DesignTuna Döker, 1987 yılında İzmir'de doğdu. Ege Üniversitesi Makine Ressamlığı Bölümünden mezun olan Döker, yaklaşık 8 yıl boyunca İzmir'de yazılım firmaları ve reklam ajanslarında arayüz tasarımı konusunda deneyim sahibi oldu.

Devamını Görüntüle >>
özay-kara-2
Özay KaraGraphic DesignerÖzay KARA, 1995 yılında İzmir Ödemiş’te doğdu. Ege Üniversitesi Grafik Tasarım ve Fotoğrafçılık Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinde mezun olduktan sonra belli bir süre freelance çalışmaya başlayıp belli bir müşteri kitlesine ulaştıktan sonra çeşitli Dijital Ajanslarda “Grafik Tasarımcı ve Sanat Yönetmeni” olarak çalıştı ve şu an kariyerine AdresGezgini’nde devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>

HAPPY CLIENTS

Would you like to be one of them?
All you have to do is contact with us.