Dome İstanbul

Geri DönDome İstanbul (7)

GOOGLE DOME'DA ADRESGEZGİNİ ETKİNLİKLERİ

AdresGezgini olarak, Google İrlanda’dan kurumsal desteğin yanı sıra, Google İstanbul ofisinde toplantı imkan ve ayrıcalığı sağlıyoruz. Bu imkan dahilinde İstanbul Levent'te Sanayi metro durağının hemen yanı başında yer alan Google Dome ofisinde etkinliklerimiz sürdürmekteyiz. Girişimciler, dijital reklam ajansları, reklam uzmanları ve teknoloji tutkunlarından oluşan ve ilham veren bir topluluğa sahip olan Google Dome'da sizlerle buluşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Sizler de Google Dome ofisinde devam etmekte olan etkinliklerimize ücretsiz kayıt yaptırmak ve detaylı bilgi almak için hemen kayıt olun.

İstanbul ve İzmir ofislerimizde devam eden, internet reklamları aracılığıyla yeni müşteriler kazanma, satış artırma, web tasarım trendleri ve daha bir çok konunun paylaşıldığı etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için lütfen tıklayın.

Eğitim Mekanı; Dome İstanbul, Google'ın Premier Ajans etkinliklerinin yapıldığı resmi etkinlik merkezidir. 1 büyük seminer salonu ve çok sayıda toplantı salonundan oluşan etkinlik merkezinde, katılımcılar Google çalışma ortamını soluma fırsatı bulurlar.
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag

Başvuru Formu

Dome İstanbul