TİKTOK REKLAMLARI İLE İŞLETMENİZİ YENİ JENERASYONA TANITIN

Dünya üzerinde 1 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan TikTok, yalnızca son birkaç yıl içinde dünyadaki en popüler sosyal ağlardan biri haline geldi. Bu büyüme Z kuşağı ile birleştiğinde, işletmelerin ve dijital pazarlamaya ilgi gösteren herkesin TikTok'taki reklamlara gösterdiği ilgi de doğru orantılı olarak arttı. TikTok ile beğeniden izlenmeye kadar, markanız için beraber oluşturacağımız görüntülü reklamla izlenme sayınızı yükseltirken, içeriğinizin çok daha geniş hedef kitlelere ulaşmasını sağlayabiliriz. Böyle bir platformda bulunup reklamlarınızın yayınlanması halinde, potansiyel müşterilerinizle doğrudan bağlantı kurmanız çok daha kolaylaşır.

AdresGezgini olarak 2007 yılından beri sürdürdüğümüz Google Ads ve Facebook, Instagram reklam çalışmalarına; bu yeni, enerjik ve güçlü platformu da ekleyerek müşterilerimize daha geniş ve doğru kitleler için reklam verme olanağı sunuyoruz.

Tamamen görselliğe dayalı olan TikTok’da kullanıcılar 5-60 saniye içinde çeşitli filtrelerle beraber oldukça yaratıcı videolar üretiyorlar. Genellikle 30 yaş altı jenerasyonun sıkça kullandığı bir uygulama haline gelen TikTok kullanıcılarının çoğunluğu Z kuşağı gençlerden oluşmaktadır.

AG-Web-Tiktok

TİKTOK REKLAMLARI

TİKTOK REKLAM TÜRLERİ

TİKTOK REKLAM TÜRLERİ

TikTok Reklam Modelleri; Top View, Brand Takeover, One Day Max, Brand Premium, In Feeds Ads Conversion, Hashtag Challenge şeklindedir

TİKTOK REKLAMLARININ AVANTAJLARI NELERDİR?

TİKTOK REKLAMLARININ AVANTAJLARI NELERDİR?

TikTok’un aktif kullanıcıları genellikle sosyal aktiviteleri seven gençlerden özellikle Z kuşağından oluşmaktadır. Eğer sizin de hedef kitleniz gençleri kapsıyorsa TikTok reklamları markanızın tanınırlığı açısından çok büyük avantaj olacaktır.

NASIL REKLAM VERİLİR?

NASIL REKLAM VERİLİR?

TikTok’ta reklam vermek için TikTok Ads hesabınız bulunmalıdır fakat TikTok, Facebook Ads Manager gibi herkesin erişimine açık değildir. Her reklam modelinin minumum maliyeti farklı olduğu için küçük ölçekli işletmeler için TikTok reklamları başlangıç için çok uygun bir platform olmayabilir. Kampanya hedefi olarak trafik, dönüşümler ve uygulama yükleme alternatifleri seçilir. Bölge, yaş, cinsiyet, dil, cihazlar, ilgi alanları gibi seçenekler ile de hedef kitleler belirlenir.

REKLAMLAR NEREDE YAYINLANACAK?

REKLAMLAR NEREDE YAYINLANACAK?

Mobil cihazlarda kullanıcının haber kaynağında yer alacak.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag