Kalite Belgelerimiz

AR-GE MERKEZİ BELGESİ

Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen AR-GE Merkezi Belgesi, 5746 Sayılı Araştırma ve Geliştirmenin Desteklenmesi Kapsamında belirlenen kriterlere uygunluk koşuluyla verilen bir belgedir. AdresGezgini Türkiye'nin 395. AR-GE Merkezidir.

ar-ge-belgesi
Proks Yönetim Sistem Sertifikası-ISO 27001-1

ISO27001 BELGESİ

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, kurumsal bilgi güvenliğinin sağlanmasında insanları, süreçleri ve bilgi sistemlerini içine alan ve üst yönetim tarafından desteklenen bir yönetim sistemidir.

AdresGezgini, bilgi varlıklarını korumak ve ilgili taraflara güven veren, yeterli ve orantılı güvenlik kontrollerini sağlamak için tasarlanmış ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

ISO9001 BELGESİ

Kalite Yönetim Sistemi, kurumların müşterilerine yönelik hizmet üretimiyle ilgili tüm süreçlerini kapsayan ve standardize eden bir yönetim sistemidir. Süreçlerinde kaliteye önem veren kurumlar bu yönetim sistemi sayesinde sürdürülebilir iş yapma anlayışına sahip olabilmektedir.  

AdresGezgini, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan tüm süreçlerini standardize etmek için tasarlanmış  uluslararası geçerliliği olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

iso9001-xs
DOC013-1

ISO10002 BELGESİ

Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, şirket müşterileri ile uzun soluklu ve sağlıklı ilişkiler kurulması ve bu ilişkilerin geliştirmesini sağlayan bir yönetim yaklaşımıdır. Bu kalite standardı, öncelikle tüm geri bildirimlere açık olan müşteri odaklı bir ortamın oluşturulması, alınan her bir şikâyetin çözümlenmesi ve müşteri hizmet kalitesinin iyileştirilmesi ile ilgili yönetim taahhütlerinin yerine getirilmesini hedeflemektedir.

AdresGezgini, müşterilerinden aldığı tüm geri bildirimleri önesemekte ve titizlikle değerlendirmektedir. Bu konuda uluslararası geçerliliği olan ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

 

GOOGLE PREMIER PARTNER BELGESİ

Google tarafından verilen Premier Partner Rozeti, yüksek harcama tutarına ulaşan, ek sertifika ve performans koşullarını yerine getiren lider şirketlerin iş ortağı olarak onayladığını gösterir. AdresGezgini A.Ş. Google Premier Partner Rozetine sahiptir.

google-premier-partner-belgesi
tse-belge-2019

TSE BELGESİ

Türk Standardları Enstitüsü tarafından verilen, TSE Belgesi ülkemizde üretilen ürün ve hizmetler için belirlenen kriterler ve uygunluk standartlarının karşılandığını ispatlayan bir belgedir. AdresGezgini A.Ş. teknoloji ve çevreye uyumunun değerlendirilmesi ve verilen hizmete yapılan kontroller sonrasında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine layık görülmüştür.

OHSAS 18001 BELGESİ

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, tüm süreçlerde iş sağlığını ve güvenliğini gözeten, süreçlerdeki iş güvenliğine yönelik riskleri analiz eden ve minimize eden, böylece güvenli bir iş ortamı oluşturmayı hedefleyen bir yönetim sistemidir.  

AdresGezgini, iş sağlığı ve güvenliğine önem vermektedir ve tüm süreçlerini daha güvenli hale getirmek etmek için tasarlanmış uluslararası geçerliliği olan OHSAS 18001 Belgesine sahiptir.

ohsas18001-xs

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al