LINKEDIN REKLAMLARIYLA PROFESYONEL BİR HEDEF KİTLEYE ULAŞIN

LinkedIn Türkiye’nin de dahil olduğu 200’ün üzerinde ülkede 259 milyon kişinin kullandığı, Türkiye’ye ciddi anlamda popüler olmaya başlayan bir “iş” sosyal ağıdır. 2013’de tüm dünyada en hızlı büyümeyi Türkiye’de yaşadığını açıklayan LinkedIn Türkçe versiyonunu çıkardığını ve reklamcılık programına başladığını duyurmuştur.

AdresGezgini olarak 2007’den beri Google Ads ve Facebook reklamları konusunda onbinlerce işletmeye hizmet verdik. Ürün yelpazemizde artık LinkedIn reklamları da bulunmaktadır. Çalışma mantığı Facebook reklamlarına oldukça benzeyen, tıklama başı maliyet ve reklamveren açık arttırmasına göre işleyen bir sistem olan LinkedIn reklamları sahip olduğu değerli kitle nedeniyle Google ve Facebook’a göre daha pahalı bir mecradır.

linkedin

REKLAMLARIM NEREDE GÖSTERİLECEK?

REKLAMLARIM NEREDE GÖSTERİLECEK?

Reklamlarınız Linkedin.com’da Anasayfa, Profil sayfası, Grup sayfaları, Gelen Kutusu, Arama Sonuç Sayfası gibi alanlarda gösterilir.

REKLAMLARIMI KİMLER GÖRECEK?

REKLAMLARIMI KİMLER GÖRECEK?

Reklamlarınız hedef kitlenize uygun LinkedIn üyelerine gösterilir. Bir ilanın hedefini belirlemek, reklamınızı görüntülemeye uygun üyelerin kapsamını daraltmak anlamına gelir.
Hedefleme seçenekleriniz şunları kapsar: İş ünvanı, Sektör, Ülke, Yaş, Cinsiyet, Kıdem.

LINKEDIN REKLAMLARINDAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

LINKEDIN REKLAMLARINDAN NASIL FAYDALANABİLİRİM?

Formu doldurmanız durumunda LinkedIn reklamları için size bir ekip arkadaşımız ulaşacak, bu konuda detaylı bilgilendirme yapacaktır.

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag