Projelerimiz

BOTCHAT.APP

BotChat.app, müşterilerinizin sorularına 7/24 anında yanıt verebilen bir yapay zekalı müşteri temsilcisidir. Müşteri sorgularının tamamına yakınını çözebilir, böylece zamandan ve kaynaklardan tasarruf edebilir ve daha fazla iş kazandırabilir. Müşterilerin sorularını yanıtlayabilir, itirazlarına karşı koyabilir ve satın almalarını sağlayabilir. Reklam harcamalarından 10 kat veya daha fazla getiri elde edilmesini sağlayabilir.

botchat
calltech

CALLTECH.APP

Calltech.app, çağrı merkezlerinde gerçekleştirilen telefon görüşmelerinin verimliliğini sizin için analiz eden bir yapay zeka sistemidir. Yaygın kullanılan çağrı merkezi yazılımları sadece telefon görüşmesi kayıtlarını ve bu görüşmelere ait tarih, süre gibi basit istatistikleri saklayabilmenizi ve listeleyebilmenizi sağlar. Fakat Calltech.app kullandığınız çağrı merkezine entegre olarak, çıkılan çağrıları gerçek zamanlı olarak analiz ederek görüşmelerin sizin belirlediğiniz normlara uygun olup olmadığını otomatik olarak tespit edebilir.

AKILLI KARAR SİSTEMLERİ (ASG-1.0 ve ASG-2.0)

Dijital pazarlama verilerinin akıllı karar algoritmaları ve makine öğrenmesi teknolojilerinin kullanılarak otomasyon yapılması ve otonom(kendi kendini yöneten sistemler) geliştirilmesi projesidir. AdresGezgini tarafından patent başvurusu yapılmış algoritmalar ile arka planda milyonlarca veri işlenerek, verimlilik, maliyet optimizasyonu yapılmaktadır. Proje Tübitak TEYDEB tarafından desteklenmiş ve başarı ile tamamlanmıştır.

akilliKararSistemleri
mobildeTakip

MOBİLDE TAKİP (PDKS-1.0)

Farklı matematiksel modeller kullanılarak geliştirilen mobilde takip sistemi, sahada çalışan personellerin görevlerini akıllı bir algoritma ile anlık ve otomatik olarak iş yoğunluğuna ve trafik bilgisine göre görev dağıtılabilen bir personel takip sistemidir. Prototip, tüm Türkiye’de ulusal ölçekte faaliyet gösteren yüzlerce mağazası olan bir yapı marketler zinciri için geliştirilmektedir. Proje Tübitak TEYDEB tarafından desteklenmektedir. Projede İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Elektrik-Elektronik Müh. bölümü ile bir işbirliği protokolü imzalanmıştır.

İŞ VE PROJE TAKİP SİSTEMİ (İTS-1.0)

Ar-Ge ve Tasarım merkezleri başta olmak üzere, proje yürüten ve bir proje ekibi olan tüm işletmeler için çözüm sunan web tabanlı bir proje takip ve raporlama yazılımıdır. Yazılım global olarak çoklu dil seçeneği ile hizmet verecektir. Proje, Tübitak-TEYDEB 1501 kapsamında geliştirilmektedir.

isTakipSistemi
bireyselHesapAnalizi

BİREYSEL HESAP ANALİZİ (BHA-1.0)

Bireysel olarak dijital reklam çalışması yapan firmaların, reklam hesabı performanslarının ölçümü,  iyileştirilmesi, reklam verimini arttıracak ve reklam maliyetlerini azaltacak durumların raporlanması ve ASG 1.0 ve ASG 2.0 projelerindeki patentli otomasyon algoritmaların kullanılarak performansı artıracak önerileri sunulmasını sağlayan bir uygulama geliştirilmesi aşamasıdır. Web tabanlı bir arayüz ve uygulama plug-in olarak hizmet vermesi  planlanmaktadır. Proje Tübitak TEYDEB desteklidir.

PERSONEL SKORLAMA (PS-1.1)

Bir çalışanın kuruma olan katkılarını, başarısını, işteki tutum ve davranışlarını önceden belirlenmiş standartlarla sistematik olarak ölçmek ve değerlendirmek amacıyla geliştirilmiş olan bir performans değerlendirme sistemidir. Bu sistem ile iş yerinde prim, ödül, eğitim ihtiyaçlarının ve çalışanın yeteneklerinin belirlenmesi veya terfi gibi süreçlerin adil bir şekilde yapılabilmesi ve kişilere yetkinliklerine uygun işler atanması mümkün kılınmaktadır.

personelSkorlama
anahtarKelimeAraci

ANAHTAR KELİME VE BANNER TASARLAMA ARACI (AKA-1.0)

Anahtar kelime düzenleme ve tahmin aracı, anahtar kelime eşleme, teklif seçimlerde yapılan hataları otomatik olarak tespit edip düzeltecektir. Ayrıca kestirimsel ve stokastik veri işleme teknikleri ile geçmiş verileri ve dönemsellik eğrilerini kullanarak arama hacimleri ve tıklama maliyetleri tahmin edilecektir. Projenin bu modülünün işletmelerin reklam maliyetlerini 5 katına kadar azaltabilecek optimizasyonlar sunacağı ön görülmektedir.

AdresGezgini Blog Uygulaması

App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama, djital pazarlama konusunda ipuçları, öneriler ve teknolojik trendlerin paylaşıldığı AdresGezgini Blog sayfasına kolay erişim sağlayarak işletmelerin dijital ortamda daha ileriye taşınmasını amaçlamaktadır.

AGBlogUygulamasi
AGmobilPanel

AG Mobil Panel

Google Ads reklamı veren AdresGezgini müşterilerinin yararlanabileceği bu uygulama ile anlık olarak istatistiklere erişebilir, reklamlarınızı durdurup başlatabilir, anında bütçe satın alabilirsiniz.

Themis Hukuk Bürosu Yönetimi

Hukuk bürolarındaki icra ve dava dosyalarının takibini dijital ortama taşıyarak avukatların yükünü büyük ölçüde hafifleten yazılımımız bununla birlikte avukat ve müvekkil arasında bilgi paylaşımı konusunda köprü oluşturmaktadır.

themis
izmirUlasim

İzmir Ulaşım Rehberi

App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile istediğiniz zaman, kolayca İzmir'deki otobüs, vapur, metro ve izban seferlerini, duraklarını öğrenebilir, dilerseniz durak ismi ya da hat numarasını arama bölümüne yazıp, istediğiniz otobüs hat numarasına, duraklara ve otobüslerin sefer saatlerine anında ulaşabilirsiniz. İzmir Ulaşım Rehberi'nin offline çalışma özelliğine sahip ücretli IOS versiyonu da bulunmaktadır.

KIA Projesi

KIA Global CI/SI Projesi için hazırlanan yazılım, KIA Motor Company'nin dünya çapındaki bayiliklerinde, KIA kurumsal kimliğini yansıtmak üzere oluşturulan özel tasarımlı iç ve dış mekan ürünlerinin sipariş edilmesi, üretim, sevkiyat ve montajlarının yapılması ile finansal kapanışın gerçekleştirilmesi şeklindeki süreci takip etmekte kullanılmıştır.

kia
izmirAdvisor

İzmir Advisor

İzmir Advisor, titizlikle hazırlanmış bir İzmir rehberidir. Yaklaşık 200 en iyi otel, alışveriş merkezi, tarihi mekan, restoran, cafe, bar ve gece kulübü'nün adreslerini, telefonlarını ve konumlarını uygulama içerisinden görebilirsiniz. Acil telefonlar ve hastaneler gibi gerekli bölümler de uygulama da yer almaktadır. Izmir Advisor uygulaması İngilizce hazırlanmıştır.

Opel Projesi

Yazılım, Adam Opel AG'nin bütün dünyadaki bayilerine özel tasarımlı iç mekan ürünlerinin gönderimi esnasında ortaya çıkabilecek hasar ve kusurların giderilmesine kadar geçen sürecin adım adım takip edilmesine yardımcı olmaktadır.

opel
kuponGezgini

Kupon Gezgini

KuponGezgini birçok fırsat sitesinden en seçkin fırsatları sizinle buluşturan, uzun zamandır faaliyet gösteren bir web uygulamasıdır. Üyelik gerektirmez ve e-mail göndermez. Tüm fırsatlar sizin için kategorilere ayrılmıştır. KuponGezgini'nin IOS ve Android uygulamaları da mevcuttur.

ufalt.net

URL kısaltıcıların popüler olduğu zamanlarda biz de sizler için ufalt.net'i yaptık. Artık uzun linklerinizi ufalt.net ile siz de kısaltabilirsiniz.

ufalt

İsterseniz Hızlı Başvuru Formu Doldurun,

Hızlı Başvuru Formu

İsterseniz Telefon Randevusu Alın, Biz Size Ulaşalım!

İsterseniz Telefon Randevusu Alın,
Biz Size Ulaşalım!

Telefon Randevusu Al