BUGÜNÜN VE GELECEĞİN DİJİTAL DÜNYASINDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ?

Türkiye’nin, Orta Doğu ve Avrupa’nın bünyesinde en çok sertifikalı uzman bulunduran Google AdWords ajansının Londra’da, Paris’te, Berlin’de, Roma’da, Amsterdam’da ya da İstanbul’da değil de İzmir’de olduğunu biliyor musunuz? 

2007 yılında İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde, Bora Mocan, Şükrü Ozan, İlker Tanyer ve Nejla Mocan tarafından kurulan AdresGezgini, o günden beri, işini tutkuyla yapan işletmelere internet reklamcılığı konusunda destek oluyor. 2015 yılı itibariyle şehrin yeni iş merkezi Bayraklı’da, Folkart Towers’ta çok geniş bir ekip ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Aynı zamanda İstanbul'da bizi ziyaret etmek isteyen müşterilerimizi Beybi Giz Plaza'da yer alan ofisimizde ağırlıyoruz.

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip dinamik ekibimiz ile geliştirdiğimiz ve yönettiğimiz stratejiler doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet sunmayı ve başarı hikayeleri yazmayı sürdürüyoruz.

Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi mecralarda reklamlarınızı yapıyor, üzerinizden uzmanlık gerektiren bütün yükü alıyoruz.

Müşterilerimize hizmet verirken hazırlıklarımıza öncelikle bilgi verme ve doğru yönlendirme ile başlar, sonrasında toplantı, ölçümleme, raporlama ile verdiğimiz hizmetin yüksek performansla devamlılığını sağlarız. AdresGezgini için müşteri memnuniyeti düzenli ve sistemli bir iş takibi ile mümkündür. Bunun için telefon, e-posta ve canlı destek ile takipte ve hizmette kalır, sürekli ulaşılır oluruz. 

Her müşterimiz için özel atanan hesap uzmanı ile kime ulaşacağınızı ve işinizi nasıl sonuçlandıracağınızı bilir, zaman ve para kaybetmezsiniz.

Kurulduğumuz günden bu yana her çeyrekte Google tarafından verilen Platin Ajans hesap yönetim performansı ödülünü aralıksız olarak üst üste kazanıyor, 2014 yılından beri global ölçekte her yıl sadece üç ajansa verilen All-Star ödülünün sahibi oluyoruz. AdresGezgini olarak, Google İrlanda’dan kurumsal desteğin yanı sıra, Google İstanbul ofisinde toplantı imkan ve ayrıcalığı sağlıyoruz. 

Siz de işinizi daha karlı yapmak, daha çok müşteriye ulaşmak için beklemeyin. AdresGezgini ile tanışın, Türkiye'nin en büyük internet reklam ajansına katılın. Verimli reklamlarımızla reklam bütçenizden maksimum fayda sağlamak için sizi birlikte çalışmaya davet ediyoruz.

Biz Kimiz - Adres Gezgini
2016 Google Premier Partner olduk.
2015 Şehrin yeni iş merkezi Bayraklı’da, Folkart Towers’a taşındık.
2014 Platin Ajans Ödülü'nü kazandık. Müşteri sayımız 30.000'e ulaştı.
2013 Ekibimiz 35 kişiye, müşteri sayımız 10.000'e ulaştı.
2011 Ekibimiz 24 kişiye yükseldi, İzmir Urla'da vergi rekortmeni seçildik.
2009 Ekibimiz 8 kişiye, müşteri sayımız 2.000'e yükseldi. 444'lü numaramızı aldık.
2007 İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Teknoloji Geliştirme Bölgesi`nde kurulduk.