Ekibimiz

Geri Dön
Ezgi Eğlence

Ezgi Eğlence Veri Analiz Uzmanı (DAS)

Ezgi Eğlence, 1998 yılında Ankara’da doğdu. 2016 yılında Kırıkkale Üniversitesi - Endüstri Mühendisliği bölümünü kazandı ve mezun oluncaya dek Havelsan Teknoloji Radar ve Kiğılı Giyim A.Ş Genel Merkez’de üretim ve yönetim stajlarını tamamladı. Yine eğitim hayatı boyunca, kurucu üyesi olduğu Girişim ve İnovasyon Topluluğu’nda Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev aldı. Üniversite eğitiminin son iki senesinde C++ programlama dilinde eğitimler aldı. İş hayatına İzmir’de ilk olarak bir dış ticaret firmasında sonrasında ise CMS Jant A.Ş’ de Endüstri Mühendisi olarak başladı.

Staj ve iş deneyimlerinde kazandığı; insanlarla iletişim becerileri, müzakere ve çok yönlü düşünme yeteneklerini kullanabilmek, kendini geliştirebilmek ve dinamik bir kariyer hedeflediği için dijital dünyada yer alan AdresGezgini’nde Veri Analiz Uzmanı olarak çalışmaktadır. 

Yeni yerler, tatlar keşfetmekten keyif alan Ezgi, kişisel gelişim kitapları okumaktan, yoga, meditasyon ve amatör olarak resim yapmaktan hoşlanır.

Telefon Randevusu Al

SAHİP OLDUĞU GOOGLE SERTİFİKALARI

  • SertifikalarGoogle Ads Arama Ağı Reklamcılığı
  • SertifikalarGoogle Ads Görüntülü Reklamcılık Sertifikası
  • SertifikalarGoogle Ads Video Reklamlar Sertifikası
  • SertifikalarGoogle Ads Alışveriş Sertifikası
  • SertifikalarGoogle Ads Analytics IQ Sertifikası
  • SertifikalarGoogle Ads Ölçüm Sertifikası
ezgieglence@adresgezgini.com
opel-logo-ag
coldwell-banker-ag
piri-reis-ag
carrera-ag
saat-saat-ag
toyota-ag