web-site

AdresGezgini Blog Uygulaması

App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama, djital pazarlama konusunda ipuçları, öneriler ve teknolojik trendlerin paylaşıldığı AdresGezgini Blog sayfasına kolay erişim sağlayarak işletmelerin dijital ortamda daha ileriye taşınmasını amaçlamaktadır.

Adres Gezgini Mobil Panel

AG Mobil Panel

Google Ads reklamı veren AdresGezgini müşterilerinin yararlanabileceği bu uygulama ile anlık olarak istatistiklere erişebilir, reklamlarınızı durdurup başlatabilir, anında bütçe satın alabilirsiniz.

Themis Hukuk Yazılımı - Adres Gezgini

Themis Hukuk Bürosu Yönetimi

Hukuk bürolarındaki icra ve dava dosyalarının takibini dijital ortama taşıyarak avukatların yükünü büyük ölçüde hafifleten yazılımımız bununla birlikte avukat ve müvekkil arasında bilgi paylaşımı konusunda köprü oluşturmaktadır.

İzmir Ulaşım Rehberi - Adres Gezgini

İzmir Ulaşım Rehberi

App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile istediğiniz zaman, kolayca İzmir'deki otobüs, vapur, metro ve izban seferlerini, duraklarını öğrenebilir, dilerseniz durak ismi ya da hat numarasını arama bölümüne yazıp, istediğiniz otobüs hat numarasına, duraklara ve otobüslerin sefer saatlerine anında ulaşabilirsiniz. İzmir Ulaşım Rehberi'nin offline çalışma özelliğine sahip ücretli IOS versiyonu da bulunmaktadır.

Kia Projesi - Adres Gezgini

KIA Projesi

KIA Global CI/SI Projesi için hazırlanan yazılım, KIA Motor Company'nin dünya çapındaki bayiliklerinde, KIA kurumsal kimliğini yansıtmak üzere oluşturulan özel tasarımlı iç ve dış mekan ürünlerinin sipariş edilmesi, üretim, sevkiyat ve montajlarının yapılması ile finansal kapanışın gerçekleştirilmesi şeklindeki süreci takip etmekte kullanılmıştır.

İzmir Advisor - Adres Gezgini

İzmir Advisor

İzmir Advisor, titizlikle hazırlanmış bir İzmir rehberidir. Yaklaşık 200 en iyi otel, alışveriş merkezi, tarihi mekan, restoran, cafe, bar ve gece kulübü'nün adreslerini, telefonlarını ve konumlarını uygulama içerisinden görebilirsiniz. Acil telefonlar ve hastaneler gibi gerekli bölümler de uygulama da yer almaktadır. Izmir Advisor uygulaması İngilizce hazırlanmıştır.

Opel Projesi - Adres Gezgini

Opel Projesi

Yazılım, Adam Opel AG'nin bütün dünyadaki bayilerine özel tasarımlı iç mekan ürünlerinin gönderimi esnasında ortaya çıkabilecek hasar ve kusurların giderilmesine kadar geçen sürecin adım adım takip edilmesine yardımcı olmaktadır.

Kupon Gezgini - Adres Gezgini

Kupon Gezgini

KuponGezgini birçok fırsat sitesinden en seçkin fırsatları sizinle buluşturan, uzun zamandır faaliyet gösteren bir web uygulamasıdır. Üyelik gerektirmez ve e-mail göndermez. Tüm fırsatlar sizin için kategorilere ayrılmıştır. KuponGezgini'nin IOS ve Android uygulamaları da mevcuttur.

Ufalt.net - Adres Gezgini

ufalt.net

URL kısaltıcıların popüler olduğu zamanlarda biz de sizler için ufalt.net'i yaptık. Artık uzun linklerinizi ufalt.net ile siz de kısaltabilirsiniz.