PROFESYONEL EKİBİMİZ İLE TANIŞIN

İnternet reklamcılığında uzman kadromuzla sizi bekliyoruz.
Alper Bay - Satış Müdürü
Alper Bay Satış Müdürü Alper Bay, 1982 Denizli doğumlu olup , ilk ve ortaöğrenimini Denizli'de tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olan Bay, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde İnsan Kaynakları Yönetimi alanında master yapmıştır.

Devamını Görüntüle >>
Simge Kayacı - CR Takım Lideri
Simge Kayacı CR Takım Lideri Simge Kayacı, 1992 yılında Tekirdağ’da dünyaya geldi. Cemile Yeşil Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimi için yolu İzmir’e düştü ve Ege Üniversitesi’nde Matematik Bölümü’nü bitirdi. Hali hazırda Ege Üniversitesi’nde Matematik Bölümü’nde yüksek lisansa devam etmektedir.

Devamını Görüntüle >>
Merve İlbeyi - TTM Takım Lideri
Merve İlbeyi TTM Takım Lideri Merve İlbeyi 1992 yılında İzmir’de doğdu. Konak Nevvar Salih İşgören Anadolu Lisesini bitirdi. Lise yıllarında babasının kendisiyle İngilizce konuşmasına dayanamayıp Türk Amerikan Derneği’nde yabancı dil eğitimine başladı. 2010 yılında İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Endüstri Sistemleri Mühendisliği’ni kazandı.

Devamını Görüntüle >>
Nesli Edindik - Müşteri Temsilcisi
Nesli Edindik Müşteri Temsilcisi (CR) Nesli Edindik, 1991 yılında Balıkesir'in Erdek ilçesinde doğdu. Erdek Anadolu Lisesi'nde eğitimini tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü'nden mezun oldu. Üniversite eğitimi içerisinde Toplu ve Bireysel İş Hukuku özel olarak ilgilendiği alandır.

Devamını Görüntüle >>
Menekşe Öztürk - Müşteri Temsilcisi
Menekşe Öztürk Müşteri Temsilcisi (CR) Menekşe Öztürk 1992 'de İzmir de doğdu. Ortaokul ve lise yıllarında profesyonel olarak 5 yıl basketbol oynadı ve takım kaptanlığı yaptı. İzmir Buca Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2010 yılında başladığı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2014 yılında mezun oldu.

Devamını Görüntüle >>
Suzan Arıcı - Teknik Takım Üyesi
Suzan Arıcı Teknik Takım Üyesi (TTM) 1991 İzmir doğumlu olan Suzan Arıcı, Bornova Cem Bakioğlu Anadolu Lisesi mezunu. Üniversiteye hazırlanmak için gittiği dershanenin penceresinden görünen TÜİK binasının dikkatini çekmesiyle geleceğini istatistik üzerine şekillendirmeye karar verdi ve üniversite sınav tercihlerinin hepsini istatistik üzerine yaptı.

Devamını Görüntüle >>
Cemre BAĞCI - Sosyal Medya Uzmanı
Cemre Bağcı İçerik Editörü Cemre Bağcı, 1989 yılının Temmuz ayında güller diyarı Isparta'da dünyaya gelmiştir. Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü’nden mezun olduktan hemen sonra iş hayatına Dijital Müşteri Temsilcisi olarak McCANN İstanbul'da başlayan Bağcı, metrobüsün insan haklarına aykırı bir ulaşım aracı olduğunu düşünerek İzmir’e taşınmaya karar vermiştir.

Devamını Görüntüle >>
Dilara Altınkan
Dilara Altınkan Eğitim Danışmanı İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinden Mezun olan Dilara ALTINKAN Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen  master eğitmenlerinden Certified Coach, Master Certified Caoch,  Yaşam/Kariyer/Öğrenci Koçluğu, Quantum Practitioner, Quantum Activis, Dr Quantum,  NLP, Hipnoz, Koçluk, İletişim, Öğrenmeyi öğrenme, Hızlandırılmış öğrenme, Modelleme, Meta Coaching, Eğitimcinin Eğitimi, Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitmenlik Eğitimi, Nefes Koçluğu, Silva eğitimlerini tamamlamıştır.

Devamını Görüntüle >>